Kategoriler

Popüler Galeriler

Anasayfa > Çiçeklerin Anlamları > Beyaz Gülün Anlamı Nedir?

Beyaz Gülün Anlamı Nedir?

Bu sayfada en popüler Beyaz Gülün Anlamı Nedir? yer almaktadır. Beyaz Gülün Anlamı Nedir? ile ilgili yazımıza sürekli güncel resim ve bilgiler eklenecektir. Lütfen sizde www.ciceksehri.com sitemizi takip edip yorum eklemeyi unutmayın.

Bu galeride 11 resim bulunmaktadır.

Son Güncelleme Tarihi: 1 Ekim, 2017

Beyaz Gülün Anlamı: Konusunu güncelliyorum ve konuya beyaz gül resimleri ekliyorum arkadaşlar.

DUYGULARIN bir başka anlatım biçimi çiçeklerdir. Eğer siz duygularınızı sözlerle anlatamıyorsanız o zaman duygularınızı çiçeklerle anlatın. Çiçeklerde ağızdan çıkacak kelimeler gibidir. Hangi çiçeğin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız o zaman sizin için epey zor günler gelmektedir. Sevdiğiniz kişiye (Hint açelyası) veriyorsunuz. Çiçeğin güzelliğinden etkilendiniz. Lakin sevgiliniz bu çiçek yüzünden size o kadar sert davrandı ki anlam bile veremediniz. Sonra evlilikler.com’dan hangi çiçek ne anlama geliyor bölümümüze baktığınzda bu çiçeğin, “sevginin, mutluluğun, beraberliğin, güzel günlerin kısacası herşeyin bittiği” anlamına geldiğini öğreniyorsunuz. Ama sevgilizin, eşiniz bunu sizden çok iyi bildiği için agrasif davranmaktaydı.  Nerede ne zaman hangi çiçeği alacağınaz karar vermeden önce ne anlama geldiğin öğrenmenizde fayda vardır. İşte çiçeklerin anlamları; .

Duygularımız ne kadar fazla olsada, doğadaki çiçeklerde duygularımızın anlatımına yetmektedir. Bu nedenledir ki sevgi, aşk, duygu yazarları ve psikologlar doğadaki çiçeklerin renklerine, duruşlarına ve canlılıklarına birer anlam katmışlardır. Bu anlam çiçek bakcıları, bahçıvanlar ve çiçekcilerde bu anlamları da etkin hale getirmişlerdir.
BEYAZ GÜL: Gül, aşkın sevginin ve mutluluğun en güzel anlatım şekillerinden biridir. Biliyorsunuz ki aşk kendi arasında ayrılır. Yaradana olan aşkımız, anneye olan aşkımız, sevgiye olan aşkımız, doğaya olan aşkımız. İşte Güllerde kendi aralarında böye çeşitlenir. Beyaz Gül, aşkın ve sevginin ‘masumiyeti’ni simgeler.

Beyaz Gül

Beyaz Gül

Beyaz Güller

Beyaz Güller

Beyaz Gül

Beyaz Gül

Beyaz Gül

Beyaz Gül

Beyaz Güller

Beyaz Güller

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül

Beyaz Gül

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül

Beyaz Gül

“Beyaz Gülün Anlamı Nedir?” için 11 cevap

 1. İLA dedi ki:

  beyaz gül bana sadece sevdiğim tek kişiyi ifade ediyoy.fn

 2. Emre dedi ki:

  Sevişirken en azından gül verebiliyor :D.. Şükret 😀

 3. çiğdem dedi ki:

  hadi lan oradan erkek arkadaşım sevişirken bana beyaz gül verdi ne masumiyetliğiymiş bu:d o mu odun bilmiyo ben mi safım

 4. berna dedi ki:

  bu site süper tşk ederim bana beyaz gül verdiler keşke kırmızı olsaydı bu siteye girdikten sonra öle düşündüm:)

 5. BENNN dedi ki:

  ÇOOOK SAOLUN LOOOO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beyaz Gülün Anlamı Nedir?

Bağlantılar

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Copyright © Gül Resimleri 2014